• Nauja

Kokoso ir erškėtrožės gardėsiai šinšiloms

1,39 EUR
Su mokesčiais - Pristatymas per 1-3 d.d.!
Kiekis

  • Perkant prekių už 25 eurus ir daugiau - pristatymas nemokamas! Prekes siunčiame po visą Lietuvą. 

Nepriklausomai nuo užsakymo sumos, siuntimo kaina į Kuršių Neriją - 18 eurų. Perkant prekių už 25 eurus ir daugiau - pristatymas nemokamas! Prekes siunčiame po visą Lietuvą. Nepriklausomai nuo užsakymo sumos, siuntimo kaina į Kuršių Neriją - 18 eurų.
  • Norint išsaugoti maisto šviežumą ir aukščiausią kokybę, šaldyto maisto į namus nepristatome. Taip pat nepristatome ir žuvyčių.

Žuvytes ar šaldytą maistą galite atsiimti mūsų mažmeninės ir didmeninės prekybos bazėje adresu Pramonės g. 97, Vilnius. Norint išsaugoti maisto šviežumą ir aukščiausią kokybę, šaldyto maisto į namus nepristatome. Taip pat nepristatome ir žuvyčių. Žuvytes ar šaldytą maistą galite atsiimti mūsų mažmeninės ir didmeninės prekybos bazėje adresu Pramonės g. 97, Vilnius.
  • Prieš užsakydami atidžiai peržiūrėkite savo įrašytą adresą ir pašto kodą - teisingai pateikti asmeniniai duomenys užtikrina greitą ir tikslų prekių išsiuntimą pas Jus. Prieš užsakydami atidžiai peržiūrėkite savo įrašytą adresą ir pašto kodą - teisingai pateikti asmeniniai duomenys užtikrina greitą ir tikslų prekių išsiuntimą pas Jus.
Orientale
134011